Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

...Jedine koncert! TRIPLE JUMP / ZRUŠENÉ

Termín: 14.4.2023, 19:00

KONCERT JE ZRUŠENÝ!


14. apríl 2023 o 19.00 h

sála Regionálneho kultúrneho centra v Prievidzi, Záhradnícka 19

 

Účinkujú

  • Michal Bugala - gitara, spev, rap
  • Richard Csino - basgitara, klávesy, spev
  • David Hodek - bicie, spev, rap

 

Po minuloročnom, mimoriadne úspešnom turné jednej z najoriginálnejších formácií Triple Jump sa toto multižánrové trio opäť vracia na festivalové pódiá a do známych klubov na Slovensku, v Česku a Rakúsku. Popri ich doterajšej tvorbe ponúknu aj úplne nové piesne a skladby. Tie budú súčasťou CD, ktoré je sprodukované exkluzívne len pre toto turné a to len v limitovanom počte kusov.

Triple Jump založil popredný predstaviteľ súčasnej hudobnej scény, gitarista a skladateľ Michal Bugala (spolupráca s Gary Husband, Poogie Bell, Victor Bailey, Eric Marienthal a i.).

Tvorí trio s fenomenálnymi mladými hudobníkmi, ktorými sú bubeník, producent a multiinštrumentalista David Hodek (Reuben James, Keyon Harrold, Soweto Kinch) a talentovaný basgitarista, klávesista a spevák Richard Csino. Tí sú popri lídrovi v projekte aktívni aj autorsky.

Triple Jump svojou originálnou koncepciou reflektuje jedinečný pohľad na tvorbu 21. storočia a koncentruje sa na fúziu viacerých hudobných žánrov. Okrem prezentácie strhujúcich inštrumentálnych výkonov obohacujú svoje energické vystúpenie aj vokálnym prejavom a rapom.

Taktiež spolupracujú s viacerými hudobnými hosťami.

V súčasnej dobe títo traja umelci spoločne pripravujú debutové EP.

Miesto konania

sála RKC v Prievidzi

Zabezpečuje

Mgr. Magdaléna Hianiková, DiS.art; 0901 918 822; hudba@rkcpd.sk

Organizátor

Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi