Hlavná stránka / Prenájom priestorov a cenník služieb

Prenájom priestorov a cenník služieb

Krátkodobý prenájom priestorov

Prenájmy sa neposkytujú aktivitám, ktorých charakter alebo cieľ vedie k porušeniam zákonov SR. Prenájmy sa neposkytujú ani reklamno - predajným akciám. 


Potrebujete pre Vašu spoločnosť alebo firmu zorganizovať seminár, školenie, kongres, konferenciu či firemný večierok s prestávkou na rýchle občerstvenie s kávou? Alebo by ste radi usporiadali rodinnú oslavu, svadbu, promóciu alebo krstiny?

Presne na takéto príležitosti Vám Regionálne kultúrne centrum ponúka priestory veľkej polyfunkčnej sály, galérie a dvoch menších seminárnych miestností. Z galérie je priamy vstup do polyfunkčnej sály, v blízkosti je kuchynka, šatňa a sociálne zariadenia. Menšie seminárne miestnosti poskytnú vhodný priestor na porady, alebo workshopy. Rôznymi kombináciami priestorov je možné získať celkovú kapacitu až pre 200 osôb.

Ponúkame Vám tiež prenájom širokého rozsahu prezentačnej a ozvučovacej techniky. Priestory po vzájomnej dohode prispôsobíme podľa možností na mieru Vašim požiadavkám.

Na parkovanie sú k dispozícii 3 parkovacie miesta priamo pred vstupom do budovy, po obsadení kapacity bezproblémové parkovanie na vedľajšom mestskom parkovisku za poplatok.


Polyfunkčná sála 
Cena za nájom: 20 € / h


Galéria Regionart
Cena za nájom: 20 € / h


Seminárna miestnosť č. 1 (učebňa) 
Cena za nájom: 15 € / h


Seminárna miestnosť č. 2 (zasadačka) 
Cena za nájom: 15 € / h


Cenník poskytovaných služieb (tovarov)
 

Často navštevované

Ponuka na zaradenie do databázy RKC

Registrujte sa tu.

Anketa: ako ste s nami spokojní?

Hlasujte tu.

Pripravujeme

22.8.2019 Štvrtok? Jedine koncert! Na námestí: Zuzana Suchánková 17.8.2019 Dychovky pod Vtáčnikom 17.8.2019 Letné slávnosti rudnianskej a belianskej doliny 03.8.2019 Ľudový jarmok Pod vŕbičkami

viac>>

INFO MAILOM

Registrujte sa pre bezplatný odber noviniek z diania v centre.