Hlavná stránka / Aktuality / Od septembra 2012 spúšťame cyklus koncertov v RKC v Prievidzi

Od septembra 2012 spúšťame cyklus koncertov v RKC v Prievidzi

20.9. 2012 - Salónny orchester Afrodíté, 2 €

Orchester interpretuje najmä populárnu hudbu 20.storočia v originálnych aranžmánoch.
... V repertoári sú momentálne štyri koncertné programy:
"Nezabudnuteľné evergreeny", "Svet muzikálu", "Slávne filmové melódie" a "Pocta W.A.Mozartovi". Orchester účinkoval na mnohých domácich aj medzinárodných scénach.

11.10. 2012 - BKK TRIO, 3 €

Kapelu Bkk Trio tvoria traja špičkoví slovenskí muzikanti, basgitarista Martin Gašpar, Juraj Tatár klávesák, bubeník Marcel Buntaj. Kapela Bkk Trio vznikla v roku 2004 z hudobníkov hrajúcich už desať rokov v skupine Petra Lipu, každý z nich participoval alebo participuje na mnohých projektoch domácej populárnej a jazzovej scény.

23.10. 2012 - LaMusica Slovakia - Diva Rosa, 2,50 €/2 €

Spevácko – inštrumentálneho zoskupenia zdravotne postihnutých umelcov Slovenska ponúka klasickú hudba, operné árie, operetné a muzikálové skladby a evergeeny podané v sólovom a viachlasnom prevedení. Sólové inštrumentálne variácie podáva klasickým i alternatívnym spôsobom...

22.11. 2012 - Longital, 3 €

Skupina Longital vznikla v roku 2005 odčlenením dvojice Shina - Salontay z personálne premenlivej skupiny Dlhé diely. Longital hrajú „heart beat“ - hudbu zo srdca, ktorá upokojuje myseľ a hýbe telom. Dano a Shina sa snažia tvoriť hudbu, ktorá by zanechávala stopy a zrela, podobne ako víno. Texty Longital v slovenčine sú svojbytnou poéziou. Vďaka Shinimnu podmanivému hlasu, Salontayovej virtuóznej hre slákom na gitare a použitím nevídaného elektronického nástroja Lemur Jazz Mutant je Longital jedným z najoriginálnejších zjavov slovenskej hudobnej scény.

18.12. 2012 - LaMusica Slovakia - Vianočné trblietanie, 2,5 €/2 €

Vianočné skladby, skladby 20. storočia svetového charakteru, skladby a balady romantického a duchovného charakteru,
spev v sprievode reprodukovanej hudby, hudobných nástrojov, alebo v kombinácii s reprodukovanou hudbou v podaní spevácko – inštrumentálneho zoskupenia zdravotne postihnutých umelcov Slovenska.


27.12. 2012 - Adventure Trio, 2 €

Komorné teleso tvorí trojica členov Štátneho komorného orchestra Žilina - Mgr. Slavomír Glos (husle), Mgr. Ivo Remenec (husle) a Mgr. art. Klaudia Remencová - Kudjová (violončelo). Ich repertoár okrem diel svetoznámych klasikov pozostáva aj zo známych piesní svetovej pop music, či populárnych filmových melódií.

... Jedine koncert! - plagát 

RKC na Facebooku a Instagrame

Facebook RKCInstagram RKC

Online podujatia na YouTube

YouTube kanál RKC v Prievidzi

Tootoot.fm

Zakúpte si vstupenku cez Tootoot

Problémové správanie detí (24.2.)

Pripravujeme

18.2.2022 - 20.2.2022 Beniakove Chynorany

viac>>

INFO MAILOM

Registrujte sa pre bezplatný odber noviniek z diania v centre.